حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, 13 مهر , 1402 21 ربيع أول 1445 Thursday, 5 October , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1722 تعداد دیدگاهها : 54×
06 سپتامبر 2018 - 21:51
شناسه : 3939
بازدید 414
5

برای شما هم در بین فامیل پیش آمده که جواب سونوگرافی دختر بوده و پس از به دنیا آمدن بچه دختر بوده! در این مطلب برای شما تعیین جنسیت به روش مادربزرگها را آورده ایم که می تواند کمکی باشد به تشخیص جنسیت فرزندتان. ۱. شکل شکم یک علامت کلاسیک تشخیص جنسیت بچه شکل شکم است – به این معنی که آیا […]

ارسال توسط :
پ
پ

برای شما هم در بین فامیل پیش آمده که جواب سونوگرافی دختر بوده و پس از به دنیا آمدن بچه دختر بوده! در این مطلب برای شما تعیین جنسیت به روش مادربزرگها را آورده ایم که می تواند کمکی باشد به تشخیص جنسیت فرزندتان.

۱شکل شکم

یک علامت کلاسیک تشخیص جنسیت بچه شکل شکم است – به این معنی که آیا شکم‌تان کاملا تیز و رو به جلو است یا بیش‌تر پهلو دارید. با این علامت قطعا غریبه‌ها هم می‌توانند دختر یا پسر بودن فرزندتان را تشخیص بدهند. گفته می‌شود که پسر دارید اگر شکم‌تان تیز و پایین است. اگر شکم‌تان بیشتر پهن و در قسمت‌ پهلوها باشد، ‌بچه دختر است.

 

۲تست جوش شیرین

یک عقیده‌ی قدیمی – این یکی می‌گوید که همه چیز به صدای فش فش بستگی دارد. اما برای رسیدن به نتیجه‌ی دقیق‌تر، باید اطمینان حاصل کنید که آن را درست انجام می‌دهید. انجام این تست بسیار ساده است. فقط یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را داخل یک لیوان بریزید.

دفعه بعد که ادرار می‌کنید، مقداری از آن  را روی جوش شیرین بریزید. اگر فش فش کرد – فرزندتان پسر است. اگر هیچ واکنشی قابل‌توجهی وجود نداشت – فرزندتان دختر است. تئوری پشت تست جوش شیرین این است که جنس نوزاد نوزاد شما می‌تواند بر میزان اسید موجود در ادرارتان تأثیر بگذارد – اگر تا به حال سرکه و جوش شیرین را با هم مخلوط کرده باشید، می‌دانید که وقتی جوش شیرین را با یک ماده‌ی اسیدی مخلوط کنید، کف خواهد کرد.

 

۳جدول تشخیص جنسیت چینی

این جدول در واقع یک تقویم است که جنس نوزاد شما را بر اساس سن مادر و ماه صورت گرفتن لقاح تعیین می‌کند. چرا دقت این روش را با چک کردن سن قمری مادرتان و ماه تولدتان (و دیدن این‌که آیا پاسخ تست دختر است یا نه) امتحان نمی‌کنید؟

از این نمودار باستانی برای تعیین جنسیت جنین‌تان استفاده کنید – و ما به شما می‌گوییم که نتیجه‌ی به دست آمده تا چه حد دقیق است.

شاید یکی از سرگرم‌کننده‌ترین راه‌های حدس زدن جنسیت جنین ، نمودار تعیین جنسیت چینی است. شواهد علمی در این رابطه وجود دارد، اما به هر حال احتمال درست بودن این تست ۵۰:۵۰ است.

 

این تست چگونه کار می‌کند؟

نمودار چینی ادعا می‌کند که جنسیت کودک را بر اساس موارد زیر تشخیص می‌دهد:

 

– سن قمری مادر در زمان صورت پذیرفتن لقاح – ستون سبز در سمت چپ

– ماه صورت گرفتن لقاح – ردیف سبز در بالا

سن قمری سن شما سن فعلی‌تان به علاوه یک است، چرا که در سنت چینی شما زمانی که شما متولد شده‌اید، یک ساله هستید.

 

۴زاویه‌ی برآمدگی بین دوپای کودک

این یکی شامل نگاه کردن به اسکن ۱۲ هفته‌ای شما است. با توجه به این نظریه، تعیین جنسیت نوزاد با استفاده از اسکن هفته‌ی ۱۲ کاملا ممکن است. این ایده، ادعا می‌کند که می‌توانید جنسیت نوزاد را در اولین سونوگرافی متوجه شوید. اما قبل از آن‌که خیلی هیجان زده شوید، باید بدانید که این روش از نظر همه نتیجه‌ی درستی ارائه نمی‌دهد. همه‌ی بچه‌ها یک برآمدگی بین پاهای‌شان دارند و شما می‌توانید جنسیت کودک را از روی زاویه‌ی آن برآمدگی تعیین کنید. اگر برآمدگی رو به پایین باشد بچه دختر است و اگر در زاویه‌ی ۳۰ درجه یا بالاتر رو به بالا باشد، بچه پسر است.

 

۵نظریه جمجمه

روش دیگر برای تعیین جنسیت شامل داشتن نگاهی دقیق‌تر به اسکن هفته‌ی ۱۲ است. اگر شما قبلا عکس اسکن‌تان را دریافت کرده‌اید، چرا نگاهی به آن‌چه این نظریه می‌گوید نکنید و چنسیت جنین‌تان را حدس نزنید؟

بی‌خیال حدس زدن جنسیت جنین در هفته‌ی بیست! برای بسیاری از مردم، میل به دانستن جنسیت نوزادشان از همان زمانی که باردار شده‌اند به حدی زیاد است که به بسیاری از نظریه‌ها و داستان‌های قدیمی مراجعه می‌کنند تا بتوانند در اسرع وقت دختر یا پسر بودن فرزندشان را حدس بزنند و به همین دلیل اسکن‌های اولیه یک منبع دقیق برای‌شان محسوب می‌شود.

یکی از این ایده‌ها گشتن به دنبال سرنخ‌هایی در شکل جمجمه‌ی کودک در اسکن هفته‌ی ۱۲ است.

فرضیه پایه‌ی تئوری جمجمه این است که مردان دارای سر مربع‌تر، کوتاه‌تر و پهن‌تر و بزرگ‌تری نسبت به زنان هستند، و بر اساس این نظریه، این تفاوت‌ها ممکن است در رحم دیده شوند.

 

این فرضیه بر مبنای مقایسه‌ی بین جمجمه‌ی افراد بالغ است که تفاوت‌هایی کلیدی را میان مردان و زنان تعیین می‌کند

۱سر مردها پهن‌تر و بزرگ‌تر از سر زنان است

۲لبه‌ی تمپورال که در امتداد قسمت بیرونی بالای جمجمه قرار دارد، در مردان نسبت به زنان پهن‌تر است.

۳لبه‌ی بالای کاسه‌ی چشم زن تیز است، در حالی که کاسه‌ی چشم مردها گردتر است

۴استخوان‌های گونه در جمجمه مردان نسبت به جمجمه‌ی زنان برجسته‌تر است

۵جمجمه‌ی مردها دارای استخوان فک مربع است: جمجمه‌ی زن دارای استخوان فک گردتر است

۶پیشانی مردها پایین‌تر است و شیب بیش‌تری دارد.

 

آیا این متد دقیق است؟

متاسفانه این مورد به لحاظ علمی بیش از کمی غیرقابل‌اطمینان است. قبل از هر چیزی، جمجمه‌ی انسان بیرون از رحم نیز همچنان شکل می‌گیرد و رشد می‌کند.

علاوه بر این، جمجمه در واقع بین گروه‌های مختلف نژادی و همچنین بین جنسیت‌ها بسیار متفاوت است – به همین دلیل کل ادله به راحتی رد می‌شود.

کریستینا کیلگروو، متخصص باستان‌زیست‌شناس دانشگاه فلوریدای غربی می‌گوید، این تئوری هیچ معنایی ندارد.

تا زمانی که فرد به بلوغ نرسیده‌است، دودیسی جنسی جمجمه‌ها در مردان و زنان معلوم نمی‌شود.”

به عبارت دیگر، در حالی که ممکن است تفاوت‌های مشخصی بین جمجمه‌ی مرد و زن بالغ وجود داشته باشد، اما ارتباط دادن این ویژگی‌ها با یک نوزاد متولد نشده بسیار دشوار است.

 

۶تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری با تست پاندول

حتی افراد مشهور هم این روش را امتحان کرده‌اند- جولز اولیور این روش را روی کودک پنجم‌اش امتحان کرد.

هرچند برخی از ما دوست داریم که وقت به دنیا آمدن فرزندمان غافلگیر شویم … اما برخی دیگر  اصلا نمی‌توانند تا آن زمان منتظر بمانند تا ببینند که فرزندشان دختر است یا پسر.

تست پاندول” یکی از داستان‌های قدیمی برای حدس زدن جنسیت بچه است. برای انجام این تست باید یک سوزن یا حلقه‌ی ازدواج‌تان را به یک نخ ببندید و آن را روی شکم‌تان نگه دارید. اگر پاندول روی شکم‌تان جلو و عقب برود و یک حرکت خطی داشته باشد، فرزندتان پسر است و اگر پاندول حرکت گرد داشته باشد،‌ فرزندتان دختر است.

 

۷میل به شیرینی‌جات یا ترشی‌جات

این‌که شما در حال حاضر میل به شیرینی‌جات دارید یا دوست دارید خوراکی‌های ترش بخورید، به عنوان یک سرنخ محسوب می‌شود برای تشخیص این‌که فرزندتان پسر است یا دختر! ‌هر چند این متد همیشه درست پیش‌بینی نمی‌کند، اما بر اساس آن اگر در دوران بارداری میل به شیرینی داشته باشید فرزندتان دختر است و اگر ترشیجات بخواهید، فرزندتان پسر است.

 

۸تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری از روی فشار خون

اعتقاد داشته باشید یا نه، این نظریه می‌گوید که شما می‌توانید جنسیت نوزاد خود را ۲۶ هفته قبل از بارداری بر اساس فشار خون مادر تعیین کنید. – این متد چه‌طور جنسیت جنین را تعیین می‌کند؟ در واقع یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که فشار خون شما قبل از این‌که باردار شوید، می‌تواند نشان دهد که پسر خواهید داشت یا دختر. باور نکردنی به نظر می‌رسد، اما داستان واقعی پشت این متد چیست؟

پژوهشی که اخیرا توسط دانشمندانی در کانادا انجام شده نشان می‌دهد که فشار خون زن ۲۶ هفته قبل از صورت گرفتن لقاح، می‌تواند جنسیت فرزند او را در آینده “پیش‌بینی” کند.

بر اساس یافته‌های این پژوهش، فشار خون بالا نشان می‌دهد که کودک‌تان پسر خواهد بود، در حالی که فشار خون پایین نشان می‌دهد که فرزندتان دختر است.

این مطالعه قطعا مردم را به بحث و صحبت‌های زیادی در همه جا واداشته‌است!

ما دوست داریم تحقیقات بیش‌تری در مورد این موضوع ببینیم، اما در حال حاضر ۱۰۰٪ مطمئن نیستیم که پیش‌بینی این متد دقیق باشد!

 

۹حالت تهوع صبحگاهی

یکی از نظریه‌ها می‌گوید که اگر شما صبح‌ها حالت تهوع بدی داشته باشید، فرزندتان دختر است. دکتر گیتا وینکیت، مدیر کلینیک باروری هارلی استریت می‌گوید: “هورمون‌ها می‌توانند حال زنان را خیلی بد کنند و اگر کودک شما دختر باشد، مقدار استروژن در بدن‌تان افزایش می‌یابد و اغلب می‌تواند منجر به بروز حالت تهوع شود.

با این وجود، همه‌ی ما زنان بارداری را دیده‌ایم که با همین مشکل روبرو بوده‌اند اما پسر به دنیا آورده‌اند، بنابراین مجددا این متد نیز برای تعیین جنسیت جنین دقت چندانی ندارد.”

 

۱۰سابقه‌ی خانوادگی

از آن‌جایی که جنسیت نوزاد شما توسط اسپرم تعیین می‌شود، برخی معتقدند که با توجه به سابقه‌ی خانوادگی شریک زندگی‌تان می‌توان فهمید که فرزندتان پسر است یا دختر – به خصوص اگر اقوام و بستگان مذکر شریک زندگی‌تان و پدر و پدربزرگ‌اش همگی فقط دختر یا فقط پسر داشته‌اند.

 

۱۱ضربان قلب

برخی معتقدند سرعت ضربان قلب کودک – آهسته یا سریع بودن آن – نشان می‌دهد که فرزندتان پسر است یا دختر. بر اساس این نظریه اگر ضربان قلب جنین تند باشد، او دختر است و اگر ضربان قلب‌اش آهسته باشد،‌ پسر است.

 

12. تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری از روی مدل قرار گرفتن دست

بر اساس این نظریه مدل قرار گرفتن دست‌تان هنگامی که آن را به پهلوی‌تان می‌گیرید، جنسیت فرزند شما را تعیین می‌کند. اگر جنین دختر باشد، دست‌تان به شکل منحنی در کنار شکم‌تان قرار می‌گیرد (مطابق با عکس بالا). اگر جنین پسر باشد، روی دست‌ها کمی به داخل است.

 

۱۳ظاهر شما

اگر شما عاشق موهای زیبا و براق‌تان شده‌اید – مطابق با یکی از داستان‌های قدیمی فرزندتان پسر است. پوست کدر و آکنه – نشان می‌دهد که فرزندتان دختر است.

 

۱۴ظاهر دست‌ها

ظاهرا این‌که دست‌های شما چه‌طور به نظر می‌رسند، می‌تواند شاخصی باشد برای تشخیص این‌که فرزندتان پسر است یا دختر. دست‌های خشک به این معنا است که پسر باردارید و دست‌های نرم یعنی فرزندتان دختر است.

یکی سرنخ دیگر مرتبط با دست‌ها – اگر کسی بخواهد دست‌تان را بگیرد و شما دست‌تان را طوری به او بدهید که کف آن‌ها رو به پایین باشد، فرزندتان پسر است. اگر کف دست رو به بالا باشد،‌ فرزندتان دختر است.

 

۱۵تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری از روی نحوه برداشتن یک کلید

برای انجام این متد احتمالا لازم است که کسی حواس‌اش به شما باشد و ببیند که کلید را چگونه در دست می‌گیرید، اما بر اساس اصول اولیه‌ی این متد اگر کلید را با قسمت بالای آن که گرد است بردارید فرزندتان پسر است. اگر آن را از قسمت باریک‌اش بردارید، دختر باردارید. اگر کلید را از جایی در وسط آن بگیرید، دوقلو باردارید!

 

۱۶تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری از روی تقویم مایاها

نمودار پیش‌بینی چینی در حال حاضر کاملا شناخته‌شده است. نمودار مایا بسیار شبیه به همان نمودار چینی است. این نمودار شامل سن مادر در هنگام روی دادن لقاح و ماه تولد نوزاد است. برای تعیین جنسیت جنین باید سن مادر را در زمان لقاح و عدد ماهی که در آن لقاح رخ داده را بدانید. اگر هر دو عدد فرد هستند یا هر دو زوج هستند،‌ بر اساس نظریه‌ی مایاها بچه دختر است. اگر یک عدد فرد است و دیگری زوج،‌ جنین پسر است.

 

۱۷شمارش پرندگان

دیدن زاغی صرف نظر از این‌که خوش‌شانسی می‌آورد یا بدشانسی، می‌تواند به ما در تعیین جنسیت جنین هم کمک کند. گفته می‌شود که اگر شما یک زاغی ببینید، ‌غم و اندوه در می‌زنند، ۲ زاغی ببینید شادی وارد خانه‌تان می‌شود، ۳ زاغی ببینید فرزندتان دختر است و چهار زاغی نشان می‌دهد که یک پسر را باردار هستید.

 

۱۸سایز سینه برای تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری

اگر سینه‌ی چپ شما بزرگ‌تر از سینه‌ی راست باشد، به این معنی است که فرزندتان دختر است. اگر سینه‌ی راست شما بزرگ‌تر باشد، احتمالا خودتان هم حدس زده‌اید که یعنی فرزندتان پسر است.

 

۱۹شکل صورت شما برای تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری

اگر صورت شما گردتر و پرتر باشد، مطابق با روایت‌های قدیمی باید منتظر یک دختر باشید. جالب است که بر اساس همین روایت اگر بینی شما کم‌کم رشد کند یا بزرگ‌تر شود، به این معنی است که یک دختر را باردار هستید چون دختر تلاش می‌کند زیبایی شما را بدزدد.

 

۲۰تغییر خلق و خو

اگر از تغییرات شدید خلق و خوی رنج می‌برید، احتمالا به این بدان معناست که جنین شما دختر است. اگر چه، با توجه به افزایش هورمون‌هایی که در بدن یک زن باردار/ جریان دارند، بسیار دشوار بتوانید مادری را پیدا کنید که تغییرات خلق و خو را تجربه نمی‌کند!

 

۲۱تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری از روی شیوه دراز کشیدن شما

ظاهرا، این‌که روی کدام پهلوی‌تان می‌خوابید نشان می‌دهد که بچه دختر است یا پسر – اگر شما روی پهلوی چپ بخوابید، بچه پسر است، اگر روی پهلوی راست بخوابید، بچه دختر است.

 

۲۲رویاها

روایت‌های قدیمی می‌گویند که اگر زمانی که در رختخواب دراز می‌کشید، در سرتان رویای یک دختربچه دارید، احتمالا فرزندتان پسر است! اگر در رویاهای‌تان یک پسر را می‌بینید، احتمالا باید منتظر یک دختر باشید.

 

۲۳رنگ نوک پستان برای تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری

بر طبق روایت‌های قدیمی اگر متوجه شدید که نوک پستان‌تان خیلی تیره و تقریبا قهوه‌ای شده‌است، معلوم می‌شود که باید منتظر ورود یک پسربچه باشید.

 

۲۴تعیین جنسیت جنین در چند هفته اول بارداری از روی بوی سیر

یک حبه سیر بخورید و بعد اگر دهان‌تان بوی سیر گرفت، فرزندتان پسر است. اگر از دهان‌تان بوی سیر به مشام نرسید، حتما یک دختر دارید. همممم، خیلی خوب می‌شود اگر روی زنی که یک دختر را باردار است، این تست را انجام بدهیم!

 

۲۵شروع کننده رابطه جنسی

اگر این شما هستید که نزدیکی با شریک زندگی‌تان را در هنگام شب (یا روز) شروع می‌کنید، احتمالا باید منتظر ورود یک دختربچه باشید. ولی اگر شریک زندگی‌تان رابطه را شروع می‌کند، احتمالا فرزندتان پسر است.

 

۲۶خطوط تیره روی شکم‌تان

اگر متوجه وجود یک خط تیره‌ی عمودی روی شکم‌تان شدید که تا ناف‌تان ادامه دارد، معلوم می‌شود که قرار است یک دختر داشته باشید. با این حال اگر خط از ناف شما عبور کند، معلوم می‌شود که باید منتظر ورود یک پسربچه باشید.

 

۲۷سه خط

در NHS، استفاده از ۳ خط در اسکن هفته‌ی ۲۰ اصلی‌ترین راه است برای این‌که یک پزشک جنسیت جنین شما را تعیین کند. این در واقع شیوه‌ای امتحان شده است که سونوگرافرها برای تعیین جنسیت جنین به کار می‌برند.

 

سه خط چیست؟

۳ خط در واقع لابیا را شناسایی می‌کند و در واقع فقط بخش بالایی و بخش پایینی را توصیف می‌کند و روش خوبی برای تایید دختر بودن جنین است.

به دنبال ۳ خط بودن یکی از راه‌هایی است که به وسیله‌ی آن می‌توانیم تعیین کنیم که آیا فرزندتان دختر است یا پسر.

به تمام والدینی که برای انجام سونوگرافی می‌آیند چند تصویر داده می‌شود از چیزی که سونوگرافر برای تعیین جنسیت جنین به دنبال‌اش است.

تصویر در واقع یک اسکن ۲۰ هفته‌ای است و تصویر جنین دختر به وضوح سه خط را نشان می‌دهد.

هنگامی که سونوگرافر اعلام می‌کند که جنین یک دختر است، از این سه خط به عنوان دلیلی برای حرف‌اش استفاده خواهد کرد.”

و احتمالا این سه خط زمانی که در حال انجام سونوگرافی هستید، روی صفحه‌ی نمایش به وضوح دیده می‌شود.

 

28.آزمایش مخلوط درانو (یک ماده تمیز کننده و باز کننده لوله است)

تقریبا دو قاشق غذاخوری درانو را در روی یک شیشه ادرار صبحگاهی بریزید ،منتظر واکنش شیمیایی و پر دودش بمانید اگر مخلوط قهوه ای شود، پسر است اما اگر مخلوط تغییری نکند، دختر است. در موارد خاص، مخلوط می تواند زرد یا آبی شود به دلیل مخلوط ادرار و مواد شیمیایی، اما آنچه شما از رنگ نهایی متوجه می شوید، مهم است. علاوه بر این، توصیه می شود زنان باردار از این واکنش های شیمیایی دوری کنند.

 

29. تعیین جنسیت جنین با تست سیر

این تست برای کسانی که از سیر نفرت دارند، مناسب نیست ؛ بوته سیر را بخورید. اگر پوست شما برای مدت طولانی بوی بدی می دهد، شما یک پسر دارید اگر شما هیچ بوی بدی نمیدهید، یعنی بچه دختر است.

 

30.تعیین شدن جنیسیت جنین با جوش شیرین 

ادرارتان را در یک فنجان شفاف حاوی دو قاشق غذا خوری پودر بریزید اگر مخلوط مانند نوشابه گاز دار شد، پسر دارید اگر مخلوط صاف ماند به این معنی است که شما یک دختر دارید.

 

31.تعیین شدن جنسیت جنین با تست کلم قرمز

آن را خرد کنید ؛ تکه هایش را در یک کاسه قرار دهید. آب جوش را در کاسه حاوی تکه های کلم قرمز ریخته، به طوری که آب تمام مواد را پوشش دهد و اجازه دهید برای 10 دقیقه بماند. آب را به یک شیشه شفاف منتقل کنید سپس کمی ادرار به آن اضافه کنید. اگر به رنگ بنفش تغییر کند یک پسر خواهید داشت اگر به رنگ صورتی تغییر کند، شما یک دختر خواهید داشت!

 

32.تست حلقه راه ساده برای تعیین جنسیت جنین

این یک تست مورد علاقه دختران جوان است که حکمت و خردشان را از مادر بزرگ خود گرفته اند ؛ تمام چیزی که شما به انجامش نیاز دارید، این است که یک نخ را به یک حلقه وصل کنید اجازه دهید نخ به حلقه آویزان باشد و معلق بماند. می توانید از دوستتان برای کمک استفاده کنید و نخ معلق را بر بالای برآمدگی شکم شما تکان دهد ؛ اگر حلقه مانند یک آونگ حرکت کند، بچه پسر است اگر حرکت دایره ای بچرخد، بچه دختر است.

 

33.تست کلید مناسب برای تعیین جنسیت جنین

این کار بسیار ساده تر از آن است که آن را یک تست نامید ؛ همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که از خانواده یا دوستان مادر بچه، از خانوم باردار خود بخواهند که کلید خانه را بردارد اگر انتهای باریک کلید را بگیرد، بچه دختر است اگر او را با انتهای گردش کلید را بردارد، بچه پسر است.

 

34.آزمون آکنه برای تعیین جنسیت جنین

گفته شده است که اگر شما یک دختر جنین داشته باشید، تمام زیبایی های شما را از بین میبرد به همین دلیل است که بعضی از زنان باردار در دوران بارداری تیره تر می شوند، پوستشان لکه دار یا پر از جوش و آکنه میشود از سوی دیگر، اگر پوست شما صاف و زیبا شود، شما یک پسر دارید.

 

35.روشی برای تعیین جنسیت جنین با تست مایاها 

مایا روشی برای پیش بینی جنسیت کودک است، بر اساس سن زن در دوره بارداری و سال تولد حساب می شود و اگر هر دو عدد فرد و یا زوج باشند بچه دختر است اگر عددی فرد و دیگری زوج باشد، بچه پسر است.

 

36.تقویم چینی

در حال حاضر، این یکی کمی شبیه به سیستم مایاها است و زنان به آن قسم می خورند ؛ تقویم چینی به سن شما در دوره حاملگی و ماه حاملگی و سپس با توجه به تقویم خودش محاسبه می کنید و نتیجه به طور معمول 90% دقیق است. اینها و خیلی بیشتر از این موارد، افسانه ها یا روش های اسرارآمیز پیش بینی برای جنسیت نوزاد، بخشی از فرهنگ مناطق مختلف سراسر جهان هستند- برخی از آنها جهانی هستند، ولی برخی از آنها در فرهنگ مردمی ریشه دارند. به نظر عجیب می رسد اما اگر تست شما یک پیش بینی را درست گفته باشد، به طرز جالبی شما روش های غیرقابل توضیح پیش بینی جنسیت بچه اجدادتان را ثابت کرده اید که آیا بچه پسر یا دختر است.

منبع: بازده-نمناک

<div id="pos-article-display-5763"></div>

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.